Hakkımızda

İstanbul genelinde Muhasebe, Mali Müşavirlik, Denetim ve İşletme yönetimi konularında tecrübeli uzman kadrolarımızla 25 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Firmamız, müşterilerimizin muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel yaklaşımlar, denetim uygulamaları konularında hizmetler sunarak kârlı bir şekilde büyümelerini firma misyonu olarak benimsemiştir.

Hedefimiz, şirketlere yalnızca hizmet verdiğimiz bir alanda değil, tüm hizmet alanlarımıza giren konularda global bir bakışla yaklaşmak ve olası risk ve karlılıklarını dikkate alarak stratejik karar alma süreçlerine katkıda bulunmaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz topluluklarda; farklılık yaratan, iyi bir tüzel kişilik olmayı amaçlıyoruz. Pratik yetenek ve deneyimlerimizi kullanarak stratejilerin gerçeğe dönüşmesine yardımcı oluyoruz.

Anlaşılabilirlikten uzak, kullanışsız ve verimsiz hizmetler üretmek yerine işletmelerin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek pratik, anlaşılabilir ve verimli hizmetler üretiyoruz.

İş ve sosyal yaşamda bilgi paylaşımı ve iletişim kanallarını en doğru şekilde kullanarak güvenilir ve doğru bilgiyi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Erguvan Muhasebe Mali Müşavirlik, tarafsız, ilkeli, müşteri memnuniyetini esas alan,
sorunlara çözüm oluşturan teknikleri ile çözüm odaklı hizmet anlayışını benimsemiş bulunmaktadır.

Erguvan Muhasebe Mali Müşavirlik

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Alparslan GÜNAY
Fatih ÇOLAK

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi